Dobra Książka: Catherine Rider „Pocałunki w Nowym Jorku „- rekomendują Ewa Skuta & Daga Gormann

fot. empik.com

Wzruszająca i zabawna historia dwóch złamanych serc spodoba się każdemu, kto potrafi wyobrazić sobie romans wśród wirujących płatków śniegu na szczycie Empire State Building i kto zastanawia się czasem, czy trzymając w ręku bilet lotniczy, można odnaleźć prawdziwą miłość.

Wszystko zaczyna się na lotnisku w Nowym Jorku. W atmosferze świąt , gorączkowej bieganiny i ogólnego rwetesu trwają ostatnie odprawy.

To właśnie tu spotykamy bohaterów tej najbardziej romantycznej powieść tej zimy.
Charlotte miała wrócić do domu z Nowego Jorku do domu w Anglii .Ma złamane serce , za sobą trudny czas w życiu i w ostatniej chwili dowieduje się, ze jej lot został odwołany.

Anthony’ego właśnie rzuciła dziewczyna. Kompletnie nie ma ochoty na siedzenie przy świątecznym stole i mierzenie się z problemami rodzinnymi.

Dwoje nastolatków wyrusza wiec razem do miasta. Towarzyszy im pewien sekretny poradnik, który ma pomóc im uleczyć swoje złamane serca…

Czy zanim Charlotte i Anthony odnajdą siebie na nowo?
A może odnajdą też coś więcej? Czy magia świąt będzie sprzyjała magii serc?- to pytania, na które z pewnością odpowie Wam fabuła książki. Ten uroczy romans z pewnością będzie miłą lekturą na długie jesienne wieczory . Premiera książki : 13.11. br

redakcja2019Ewa Skuta

Redakcja2019Daga Gormann

konto czerwone
konto czerwone