Dobra Książka; Susman Gary , Dillon Jeannine , Cairns Bryan- ” Przyjaciele na zawsze” – rekomendują:Daga Gormann, Jacek Imiela & Ewa Skuta

Trudny czas w naszym życiu postanowiliśmy wypełnić Wam kultowym serialem lat 90-tych . Nie widzieliście ? Żałujcie . Minęło 25-lat od chwili, gdy serial „Przyjaciele” po raz pierwszy pojawił się na ekranach telewizorów. Cza płynie, a jego niesłychana popularność w ogóle nie maleje, a fanów przybywa. Przyjaciele na zawsze zmienili popkulturę . Z całą pewnością jeszcze długo będą zachwycać i fascynować.

„Przyjaciele” to serial o sześciorgu młodych nowojorczykach, którzy wspólnie mieszkają, zakochują się w sobie i ze sobą zrywają, a przy tym raz po raz pakują się w przeróżne zabawne sytuacje. ” – czytamy na stronach wydawcy – Serial stał się inspiracją dla dziesiątków wielu innych produkcji o grupach znajomych, które zdobywały serca widzów na długo po tym, jak Przyjaciele zeszli ze sceny. Warto jedna zauważyć, że pierwowzór był i jest niedościgniony. Sitcom ” Przyjaciele” wykreował nowe trendy i wprowadził do języka kultowe dziś powiedzonka, stał się potężnym zjawiskiem kulturowym, a grający w nim aktorzy cieszą się dziś światową sławą.

„Friends. Przyjaciele na zawsze” zabiera czytelników na plan filmowy. Na tle kadrów z poszczególnych odcinków cytuje fragmenty wywiadów z twórcami, scenarzystami i aktorami. To bogato ilustrowany przewodnik, który bawi do łez, przypominając najzabawniejsze sceny i najbardziej chwytliwe serialowe odzywki. „-czytamy na stronach wydawcy

Przypomnijmy, że:

Czytelnicy „TV Guide” okrzyknęli aktorów grających w Przyjaciołach najlepszą obsadą komediową wszech czasów ani że najróżniejsze magazyny – w tym „Vanity Fair” – zaliczały tę produkcję do najlepszych sitcomów w historii.

żródło: empik

Redakcja2019
Daga Gormann
Redakcja 2020
Jacek Imiela
redakcja2019
Ewa Skuta
Konto zielone
konto zielone