Dobra Książka: ” Polska na weekend” – rekomendują : Ewa Skuta, Jacek Imiela & Daga Gormann

fot.empik

Wydawca tego przewodnika , który na półkach księgarskich pojawi się 03.06.2020 napisał tak :

„To będzie udany weekend.

Zacznijmy od tego, na co masz ochotę?
Wycieczka z dziećmi czy weekend we dwoje? Chcesz zobaczyć coś ciekawego czy odpocząć wśród zieleni? A może imprezowe szaleństwo lub tour po zabytkach? Możesz też skosztować wszystkiego po trochu.

Dołączamy aktualną i szczegółową mapę w idealnej drogowej skali. Zadbaliśmy o jej czytelność, zachowując wyłącznie niezbędne informacje. Dodaliśmy także punkty ładowania samochodów elektrycznych.

Wybierz to, co Cię interesuje – z tego, co dla Ciebie zaplanowaliśmy. I ruszaj.

Na miejsca! Do relaksu! Start!”

52 mapy drogowe, wykaz najciekawszych miejsc, które musisz zobaczyć w Polsce i opis najlepszych atrakcji naszym zdaniem wystarczy, by w ramach rządowego programu wspierania turystyki ruszyć w Polskę i za zaoszczędzone na turystycznych wydatkach 1000 zł obejrzeć atrakcje, które stanowią historyczny i współczesny niezbędnik turysty. Książka ukaże się dopiero 3.06.br .To daje nam czas, by dobrze zaplanować swój wypoczynek w kraju w dobie pandemii i odwiedzić miejsca, do których wypad odkładaliśmy na inne czasy. Miejmy nadzieję, że do tego czasu rząd doprecyzuje wszystkie założenia turystycznego. Przewodnik serdecznie Wam polecamy: po pierwsze dlatego, że warto zwiedzać piękne miejsca i poznawać swój kraj , a po drugie to może i dlatego, by w końcu do lamusa trafiło słynne powiedzenie Stanisława Jachowicza ” cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie. ”

źródło: empik.com

redakcja2019
Ewa Skuta
Redakcja 2020
Jacek Imiela
Redakcja2019
Daga Gormann
konto czerwone
konto czerwone