Remonty w Tatrach – szlak turystyczny „Przełęcz Krzyżne „zamknięty. W TPN nic nie załatwisz osobiście

kadr z filmu ” Przełęcz Krzyżne ” – Zieloni w Podróży – Youtube

Ruszył remont żółtego szlaku turystycznego na Przełęcz Krzyżne od strony Doliny Pańszczycy . Roboty na tym odcinku potrwają od dziś 14.07 br do odwołania.

– Od 14 lipca do odwołania zamknięty jest z powodu remontu szlak na Przełęcz Krzyżne od strony Doliny Pańszczycy (od skrzyżowania szlaku żółtego ze szlakiem czarnym) – informuje Tatrzański Park Narodowy.

W trakcie remontu szlaku żółtego, na Przełęcz Krzyżne turyści dojdą wędrując żółtym szlakiem od strony Doliny Pięciu Stawów Polskich, lub szlakiem czerwonym przez Orlą Perć.

Tatry: Szlak turystyczny między Świnicą a Zawratem pozostaje zamknięty

Do odwołania zamknięty jest również szlak turystyczny między Świnicą a Zawratem oznaczony kolorem czerwonym. Wiosną 2018 r. utworzył się obryw skalny. W rezultacie zniszczył spory fragment szlaku.

Turyści wędrujący traktem oznaczonym kolorem czarnym od Brzezin na Halę Gąsienicową przez Dolinę Suchej Wody, muszą się liczyć z małymi utrudnieniami. Do końca października będą bowiem tam trwały prace remontowe na krótkich odcinkach.

 Trwa remont szlaku w Dolinie Suchej Wody od Brzezin na Halę Gąsienicową. Prace będą trwały do końca października 2020 r. Ruch pieszy turystyczny zostaje utrzymany z małymi utrudnieniami – podkreśla Park Narodowy w oficjalnym komunikacie.

Tymczasem my w sieci znaleźliśmy film, który pokazuje urodę wędrówki na Przełęcz Krzyżne

Informujemy też, że z powodu wybuchu epidemii wirusa SARS 2 COVID 19 w Zakopanem nic nie załatwisz osobiście ani w Urzędzie Miasta/ Gminy ani też w Tatrzańskim Parku Narodowym .

źródło: TPN , Youtube, Facebook

Redakcja2019
Bartek Bachleda
konto czerwone
konto czerwone

2 myśli na temat “Remonty w Tatrach – szlak turystyczny „Przełęcz Krzyżne „zamknięty. W TPN nic nie załatwisz osobiście

    • ilovepodhale-admin Autor wpisu

      We like commentators and debaters. As a consolation I will add that there are few of them. Most of the comments are spam and we get tons of it a day. So forgive us for answering so late.

Możliwość komentowania jest wyłączona.