Bali nadal poza zasięgiem

Bali zdjęcie ilustracyjne fot. pexels

Turyści zagraniczni przynajmniej do końca tego roku nie wjadą na Bali. Indonezyjska wyspa została zamknięta w dobie pandemii koronawirusa. Od 1 lipca z uroków wyspy korzystać mogą krajowi podróżnicy .

Plany otwarcia się na turystykę międzynarodową na Bali przekładano już kilkakrotnie . Powód wysoki odsetek zakażeń (o 4 tys. przypadków zakażenia koronawirusem i 49 zgonów. W całej Indonezji stwierdzono 153 tys. infekcji, w tym 6680 przypadków śmiertelnych)Tylko rok temu urokliwe Bali odwiedziło ponad 6 mln turystów . To nie tylko potężna liczba odpoczywających tutaj , ale też i całkiem pokaźna suma , którą zostawiali turyści w tutejszych hotelach, pensjonatach , restauracjach i firmach usługowych.

Mimo to Bali bardzo ostrożnie podchodzi do otwarcia na turystykę międzynarodową, chociaż presja otwarcia na turystów zagranicznych jest tutaj bardzo duża

źródło; MSZ, Rzeczpospolita.

Redakcja2019
Ula Starzyk
Redakcja2019
Bartek Bachleda
Konto zielone
konto zielone

2 myśli na temat “Bali nadal poza zasięgiem

  1. Bransoletki

    Whats up! I simply want to give an enormous thumbs up for the great information you’ve right here on this post. I shall be coming again to your blog for extra soon.

    • ilovepodhale-admin Autor wpisu

      It’s nice that you are here and want to talk to us. We naturally invite you every day.

Możliwość komentowania jest wyłączona.