Turystyka: W czasie deszczu dzieci się nudzą?

Iście angielska pogoda nad Podhalem sprowokowała nas byśmy turystom zadali pytanie : Co robią podczas deszczu ?

  • Mamy swój plan na niepogodę- mòwi pani Małgosia z Warszawy, którą spotkamy na Krupówkach z całą rodziną – dziś przed obiadem zabieramy dzieci do Papugarni , po południu będzie muzeum figur woskowych . W tak zwanym międzyczasie naturalnie wpadniemy na obowiązkowe lody , a wieczorem już po kolacji przysiądziemy w jakimś pubie, by trochę posłuchać muzyki , a nawet pośpiewać.

-Aquapark , to się sprawdza w kazdej sytuacji – śmieje się pan Leszek z Wrocławia- wczoraj byliśmy w domu do góry nogami , a poza tym w tym roku zwiedzamy teź miejsca związane z Janem Pawłem II

  • My? … Zdecydowanie Clubing no end …Jest nas tu sporo. Taka zgrana paczka .Jeśli nie łazimy po górach to łazimy od schroniska do schroniska, albo tak jak dzisiaj od knajpy do knajpy . – mówią młodzi ludzie z Gdańska – lubimy jeść i eksperymentować. Nie mamy czasu na nudę.
  • Dziś celujemy w Gubałówkę i Kasprowy Wierch – mówi Dorota z Częstochowy, która pod Tatry przyjechała z męźem i swoim 8 – letnim wnukiem z Grodziska Mazowieckiego.- wcześniej byliśmy juz w Aquaparku , w kilku knajpkach . Poza tym namiętnie testujemy zakopiańskie lody . Naturalnie wpadliśmy tez na Krupówki do Zakolove czyli Centrum Informacjk Turystycznej …Mamy kilka fajnych fotek stamtąd. …No i na niepogodę w Zakopanem wystarczy mieć kupę kasy i zdrową wątrobę – dodaje Andrzej – i w tej konfiguracji nie ma co się martwić o jakąkolwiek nudę.
  • Dada Gormann