Dobra Książka : Amanda Searcy ” Nie igraj z ogniem „

fot. empik

Autorka głośnych bestsellerów z gatunku Young Adult, Amanda Searcy oddaje w wasze ręce kolejny porywający thriller Tym razem dotyka mocno problemu z adaptacje osób, które z dużych miast przeprowadzają się do zapyziałych , brudnych i nieciekawych środowisk małomiasteczkowych . Królującą tu nudę , nepotyzm , plotkarstwo i kolesiostwo może rozerwać tylko tajemnica. Ten sekret, który spala od środka stał się osnowa dla całej powieści

Historia zaczyna się banalnie. Przeprowadzka do ojca.Instalowanie się w remontowanym właśnie hotelu. I bezsilność wobec konieczności zamieszkania w ponurej, przerażającej mieścinie . Jenny , bo tak ma na imię bohaterka poddaje się tej konieczności< która choć bardzo daleką od jej marzeń i pragnień jest – jak wtedy wszystkim się wydaje – jedynym wyjściem zapewniającym bezpieczeństwo.

W tej ochronnej bańce nic nie jest w stanie ugasić ognia uzależnienia Jenny . ten ogień każdego dnia się wzmaga i przywołuje trudne wspomnienia jakich ślad pozostał w nie po wypadku sprzed lat. Skrywana tajemnica czy prawda , której nie ujawnia rodzą tu wiele pytań.Do tego zaczyna ją dręczyć mania prześladowcza i przeczucia . Ma wrażenie , że ktoś obserwuje każdy jej ruch.

Książka ,której premiera zapowiadana jest na 28.08.2019, wciąga a poszukiwanie sekretów i rozwikłanie tajemnic budzi w każdym małego detektywa .

Redakcja2019Daga Gormann redakcja2019Ewa Skuta

konto czerwone
konto czerwone